Hassas olduğunuz konularda endişelerinizi gidermek amacıyla sizlere sunmak için bir gizlilik sözleşmesi hazırladık. Kodtek elinde bulunan ve/veya bulunacak olan bilgilerinizin tamamının sorumluluğunu aşağıda yer alan maddeler çerçevesinde yüklenmeyi kabul etmektedir.

Müşterilerimize ait hiç bir bilgi "yasal zorunluluklar" haricinde sözleşme şartları dışındaki herhangi bir amaç için, müşterilerimizin rızası ve resmi izni olmadan kullanılmayacaktır.

Sizinle çalışabilmek için edinmek zorunda kaldığımız (sözleşme şartları dahilindeki) bilgilerin tümü yalnızca yetkili Kodtek personeli tarafından kullanılacaktır.

Bizde bulunan bilgileriniz her zaman mümkün olan en üst seviyede güvenlik altında tutulacak, elimizdeki tüm bilgilerinizin güvenliğinden şirketimiz sorumlu olacaktır.

İş yapabilmek için birlikte çalışmak zorunda kalacağımız üçüncü parti kuruluşlara sizin onayınız ve yazılı izniniz olmadan hiç bir şekilde bilgi transferi yapılmayacak, yazılı izninizin olduğu durumlarda dahi paylaşım her zaman minimum seviyede tutulacaktır.

Üçüncü parti kuruluşlarla çalışılmak durumunda kalındığında, bu firmaların da gizlilik şartlarınızı kabul etmesi, ve bunlara tam olarak uyması talep edilecek, Yasal güvence alınacaktır.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda üçüncü parti firmalardan alınan teklifler kendilerine sunulacaktır.

Sizin rahatlığınız için; sözleşme yapılırken, üzerinde taraflarca anlaşılan ek maddeler isteğiniz doğruldusunda ilave edilebilecektir.